مسابقه‌ی بین‌المللی پوستر \"همه مهاجر هستیم\"

مهاجرت یکی از ویژگی های ذاتی بشر در طول تاریخ بوده است. در طول قرن های مختلف ، انسان ها در جستجوی شرایط اجتماعی بهتر و نیز موقعیت های شغلی مناسب تر اقدام به مهاجرت کرده اند. بسیاری از مهاجرت های اخیر به سبب فرآیندهای جهانی شدن اقتصاد و به تبع آن بوجود آمدن برخی محرومیت های اجتماعی صورت می گیرد. فارغ از پیامد های مهاجرت ، تنها چیزی که مهاجران را مجاب به انجام آن می کند یافتن موقعیت های بهتر و متفاوت تر و جستجوی جهانی متفاوت و واقعیت های متفاوت است.انجمن Escucha mi Voz در حمایت از حقوق بشر و با بهره گیری از طراحی ، هنر و سایر فعالیت های فرهنگی ، اقدام به برگزاری مسابقه پوستر با عنوان ” همه مهاجر هستیم ” نموده است.

قلم ها را تیز کنید و اجازه دهید تا خلاقیت بیدار ، این گستره ی وسیع مهاجرت بشر را شرح دهد. با در نظر گرفتن این موضوع که در نهایت ، همه ی ما از مکانی آمده ایم و دست آخر نیز همه ی ما محکوم به مهاجرت هستیم 

ساختار (فرمت)مورد نیاز :
۵۰ .۷۰سانتیمتر / رزولوشن ۱۵۰ dpi / RGB فرمت به صورت عمودی باشد.
پوستر ها باید اصل باشند و هر شرکت کننده میتواند تا ۳ اثر ارسالی داشته باشد.
شرکت در این مسابقه رایگان است.
این مسابقه جهانی است و شرکت در آن برای تمامی طراح ها و هنرمندان بصری و تجسمی امکان پذیر می باشد. هیچ محدودیت سنی وجود ندارد.

مهلت ثبت نام تا June 7, 2016 می باشد.

برای ثبت اطلاعات خود وارسال آثار به این آدرس  www.escuchamivoz.org مراجعه فرمایید.

خواهشمندیم قبل از ثبت آثار خود قوانین و شرایط را مطالعه فرمایید.

جوایز:
۳۰ تا ۵۰ اثر برتر توسط هیئت داوران بین الملی انتخاب می شوند و در نمایشگاه های مکزیک ( و همچنین نمایشگاه های کشور های آمریکا لاتین و آمریکای شمالی ) شرکت داده می شوند.
علاوه بر این در صورت انتخاب پوستر شما ، مجموعه ای از کارت پستال و گواهی شرکت در نمایشگاه به شما اعطا می شود.
علاقه مندان به شرکت در این فراخوان جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید